Geniş ürün portföyü

Tıp uzmanları ile olan ilişkilerimizde; hastaların ihtiyaçlarını karşılayacak yeni tedaviler geliştirmemizi sağlayan işbirliğine odaklanıyoruz. 

Aynı zamanda, kaliteli yaşam’ın asıl anlamına dikkat ediyoruz ve kaliteli yaşamın anlamının, her bir birey için farklı olduğunu biliyoruz. Ciddi ve hastayı güçten düşüren tıbbi durumları bulunan kişiler için kaliteli yaşamın anlamı, çalışma becerisini yeniden kazanmak, bir tutkunun peşinden gitmek, bir aileye bakmak veya günlük rutine geri dönmek olabilir. Diğerleri için, fiziksel engeller ve kısıtlamalar olmadan daha rahat yaşamak veya kendilerini ve ruh güzelliklerini daha iyi ifade etmek için özgür olmak demek olabilir.

Bizim içinse “kaliteli yaşam” bir slogandan çok daha ötesidir. Bu, yaptığımız her şeyde bize ilham veren ve bizi yönlendiren bir düşüncedir. Bu düşünce ile  araştırma ve geliştirme kaynaklarımıza nasıl yatırım yapacağımızı, hangi ilaçları, cihazları ve tedavileri kullanıma sunacağımızı ve hangi eğitim ve destek hizmetlerini sağlayacağımızı yönetiyoruz.

Hizmet sunduğumuz alanlarda, hastaların yaşamlarını tüm imkânlarıyla yaşamalarına yardım edebilmek amacıyla terapötik ve medikal estetikteki gelişmeleri takip etmek için dünya çapında hekimlerle ve araştırmacılarla çalışmaya odaklanmış bulunmaktayız.

ALLERGAN TÜRKIYE

Bilim Sok No:5 Sun Plaza Kat:23 

Maslak-Sariver 34398

Istanbul

Telephone: +90 212 365 5000

Fax: +90 212 328 3614 / +90 212 290 7211

E-mail: web-tr@allergan.com