Medikal Estetik

Dermal Dolgu | Hiperhidroz | Meme Görünümü İyileştirme ve Meme Rekonstrüksiyonu


Dermal Dolgu

JUVÉDERM® ULTRA 2, 3 ve 4

JUVÉDERM® ULTRA, yüz hacminin yenilenmesi, ince çizgilerin ve kırışıklıkların doldurulması ve dudak şeklinin yeniden tanımlanması amacıyla enjekte edilen, hiyalüronik asit bazlı lidokainli dermal dolgu yelpazesidir.

JUVÉDERM® ULTRA 2, özellikle göz kenarındaki ince çizgilerin ve cilt yüzeyine çok yakın çizgilerin tedavisinde kullanılan enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur.

JUVÉDERM® ULTRA 3, burun ve ağız kenarı arasındakiler gibi orta ve derin kırışıklarının tedavisinde  kullanılan enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur.

JUVÉDERM® ULTRA 4, daha büyük bir hacim etkisi olan ve elmacık kemiği dolgusunun yanı sıra enjeksiyon yöntemi ile ciltteki derin çöküntülerin doldurulmasında kullanılan enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur.

JUVÉDERM®, dermal dolgu ürünleri, sadece eğitimli ve uzman bir sağlık uzmanı tarafından uygulanmalıdır.

www.juvedermultra.co.uk


JUVÉDERM® HYDRATE™

JUVÉDERM® HYDRATE™, cilt hidratasyonunu ve esnekliğini arttırmak için tasarlanmış enjekte edilebilir bir hiyalüronik asittir.

www.juvedermultra.co.uk


JUVÉDERM® VOLUMA™

JUVÉDERM® VOLUMA™, kilo kaybı ya da yaşa bağlı yüz yağ  dokusunun azalması nedeniyle çukur ve belirsiz  hale gelen çene, yanak ve elmacık kemiği kontürünü yeniden biçimlendiren ve hacim katan enjekte edilebilir hiyalüronik asit hacim vericidir. JUVÉDERM® VOLUMA™ tedavisinin kaldırma etkisi, 18 aya kadar görülebilmektedir.

www.juvedermultra.co.uk


JUVÉDERM® ULTRA SMILE™

JUVÉDERM® ULTRA SMILE™, dudak ve ağız çevresine özel enjekte edilebilir hiyalüronik asit bazlı lidokainli bir dermal dolgudur. Dudak hacminin dolgunlaştırılması, dudak şeklinin yeniden tanımlanması, dikey dudak çizgilerinin ve ağız kenarındaki çöküntülerin düzeltilmesi için kullanılmaktadır.

www.juvedermultra.co.uk


Surgiderm®

Surgiderm®, kırışıklıkların  tedavisi , dudaklara hacim verilmesi ve yüz kontürünün yeniden şekillendirilmesi için kullanılan enjekte edilebilir bir dizi hiyalüronik asit bazlı dermal dolgulardan oluşmaktadır.

Surgiderm® 18, Mesolift uygulamalarının yanı sıra, cilde hacim kazandırmak için kullanılan enjekte edilebilir bir dermal dolgudur.

Surgiderm® 24XP, dudak şeklinin tanımlanması ve iyileştirilmesinin yanı sıra cilde hacim kazandırmak için kullanılan enjekte edilebilir bir dermal dolgudur.

Surgiderm® 30XP, dudak şeklinin tanımlanması ve dudaklara hacim kazandırılmasının yanı sıra, cilde hacim kazandırmak için kullanılan enjekte edilebilir bir dermal dolgudur.

www.surgiderm.co.ukHiperhidroz

BOTOX®

BOTOX®, antiperspirantlar veya antihidrotikler ile topikal tedaviye yanıt vermeyen şiddetli aksilla (koltuk altı) hiperhidrozunun yönetimi için endikedir.


Meme Görünümü İyileştirme ve Meme Rekonstrüksiyonu

Natrelle™ COLLECTION

Natrelle™ COLLECTION, Allergan’ın kendileri adına doğru seçimi yapmalarında kadınlara ve doktorlarına yardımcı olmak için 650’den fazla farklı şekilde tasarlanmış meme implantı ve doku genişletici ürün yelpazesidir.  Cerrahlara, farklı hacim, şekil ve dış yüzey seçeneklerine sahip implant seçeneği sunan bu yelpaze, aşağıdaki modelleri kapsamaktadır.

  • Natrelle™ INSPIRA™ Yuvarlak İmplantlar
  • Matrix Natrelle™ 410 Anatomik İmplantlar
  • Matrix Natrelle™ 510 Anatomik  Dual Jel İmplantlar
  • Jel Dolgulu Meme İmplant Size’ları
  • Rekonstrüksiyon Çözümleri
  • Salin İmplantlar

www.natrelle.co.uk

Güvenlik bilgileri için lütfen www.natrelle.eu/safety_information adresini ziyaret edin.


CUI

CUI implantlar, hem yuvarlak hem de anatomik meme implantlarından ve doku genişleticilerden oluşmaktadır.

UK/0461/2011

ALLERGAN TÜRKIYE

Bilim Sok No:5 Sun Plaza Kat:23 

Maslak-Sariver 34398

Istanbul

Telephone: +90 212 365 5000

Fax: +90 212 328 3614 / +90 212 290 7211

E-mail: web-tr@allergan.com