Please fill in the information requested below. (* required field.)

CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

ALLERGAN TÜRKIYE

Bilim Sok No:5 Sun Plaza Kat:23 

Maslak-Sariver 34398

Istanbul

Telephone: +90 212 365 5000

Fax: +90 212 328 3614 / +90 212 290 7211

E-mail: web-tr@allergan.comÜrün Yan Etki/Advers Reaksiyon Bildirimi: Ürünlerimiz ile ilgili yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir, yetkili sağlık otoritesine başvurabilir ya da iletişim formunu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca yan etki/advers reaksiyon bildirimleriniz ile ilgili acil durumlarda 08505320012 numaralı telefondan Farmakovijilans bölümümüze ulaşabilirsiniz. 

Ürün Kalite Şikayeti Bildirimi: Ürünlerimiz ile ilgili kalite şikayeti bildirimleriniz için, doktor veya eczacınıza danışabilir ya da iletişim formunu doldurarak bildirimlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca kalite şikayeti bildirimleriniz için mesai saatleri içinde 0 212 365 50 00/dahili:5053 numaralı telefondan Kalite Güvence bölümümüze ulaşabilirsiniz. 

Medikal Bilgi Talebi: Ürünlerimiz ile ilgili tıbbi sorularınızı, iletişim formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Ayrıca medikal bilgi talebiniz için mesai saatleri içinde 0 212 365 50 00 numaralı telefondan veya email adresimiz: TR_Medinfo@Allergan.com ‘dan Medikal bölümümüze ulaşabilirsiniz. 

Yasal Uyarı: 

Tüm kullanıcı bilgileri gizlidir ve ilgili mevzuatta belirtilen prosedürler gereği, bildirilmesi gereken kurum ve kuruluşlar hariç hiçbir kişi ya da firmaya aktarılmamaktadır. Yasal uyarıyı ve verdiğim bilgilerin doğruluğunu kabul ediyorum 

Açıklamalar: 

  • Yan etki/advers reaksiyon veya kalite şikayeti ile ilgili bildirimler, yasal zorunluluklar gereği, halk sağlığını korumaya fayda sağlamak amacı ile toplanmaktadır. 
  • Yan etki/advers reaksiyon veya kalite şikayeti ile ilgili bildirimlerin takibi sırasında, daha fazla bilgi edinebilmek amacıyla, iletişim bilgileriniz kullanılarak size geri dönüş yapılabilir. 
  • Size geri dönüş yapabilmemiz için telefon ya da e-posta adresi bilgilerinizden en az birisinin bildirilmesi gerekmektedir.