Kariyer

Yenilikçi ürünlerimiz ve piyasadaki liderliğimizin arkasında fark yaratmaya kararlı olan insan gücümüz yatıyor.

Çalışanlarımız, Allergan’daki işlerini neden bu denli heyecanlı ve doyurucu bulduklarını, dinamik ve sonuç odaklı takım çalışma atmosferi, geniş ve derinlemesine sunulan fırsatlara açık olmak ve entellektüel olarak motive edildikleri bir ortamda bulunmak olarak açıklarlar. 60 yıldan fazladır süregelen araştırma ve geliştirme sayesinde Allergan ürünleri, hastaların tedavisinde ve hayat kalitesinde anlamlı farklar yaratmıştır. Bu farklılığı yaratabilmemizin ve şirket olarak başarımızın en önemli sebebi çalışanlarımızın en iyi ve en yetenekli kişiler arasından seçilmesi ve yanısıra bizi alanımızda farklılaştıran kültürümüzdür.

Allergan’ın çalışma ortamı hızlı tempolu, sonuç odaklı ve kişiyi yetkilendiren bir ortamdır. Çalışanlarımız yeni fikirleri takip etmekte, yeni sorumluluklar almakta ve zorluklarla başa çıkma konusunda farklılık yaratmakta özgürdürler. Çalışanlarımızın şirketimizin başarısına olan katkıları takdir edilir ve kutlanır. Diğer çalışanlar ile yaptıkları güçlü işbirliği geniş ve derin bir perspektif kazanmalarını sağlar. Bu sayede birçok çalışanımız fırsatları değerlendirerek farklı ürünlerle ve farklı bölümlerle çalışma fırsatı bulabilmektedirler.

Allergan’da çalışanlarımız bizim için birer değerdir. Yalın ve etkin yapımız, herkesin katkıda bulunmasını teşvik eder ve bu başarılarının takdir edilip değerlendirilmesi için fırsatlar yaratır. Çeşitliliğin ve kaynakların yüksek oranda bulunduğu firmamızın diğer büyük ilaç firmalarından farkı bürokrasimizin olmamasıdır. Yöneticiler, kıdemli liderlere kolayca ulaşabilirler ve iyi bir fikri ileriye taşımak için gereken kararları hızla alıp uygulayabilirler. Tüm Allergan çalışanlarımızın belirttiği gibi bu unsurlar, Allergan’da çalışmaktan neden mutlu olacağınızın sebepleri arasında bulunmaktadır.

 

ALLERGAN TÜRKIYE

Bilim Sok No:5 Sun Plaza Kat:23 

Maslak-Sariver 34398

Istanbul

Telephone: +90 212 365 5000

Fax: +90 212 328 3614 / +90 212 290 7211

E-mail: web-tr@allergan.com