Başarıyı Ödüllendirmek

Allergan’ın kurum kültürü, mükemmeliyetçiliğe ve verimli çalışarak hayat kalitesini arttırmaya adanmış zengin bir geleneğe sahiptir. Bunun bir sonucu olarak yenilikçiliği, kişisel gelişimi, kariyer fırsatlarını teşvik eder. Allergan, varolan medikal ihtiyaçları karşılamaya olan bağlılığı üzerine inşa edilmiştir. Bugün bu geleneği, bir fikrin dünyayı değiştirebileceğine inanan çalışanları takdir ederek ve ödüllendirerek devam ettiriyoruz.

Her üç ayda bir, yönetim ekibimiz öne çıkan çalışanlarımızı seçer ve Mükemmelliyetçilik Ödülü ile ödüllendirir. Bu ödül programı, Allergan’ın yenilikçi ruhunu içselleştirmiş çalışanlarını takdir etmekte ve onların tüm çalışma arkadaşlarına örnek oluşturmasını sağlamaktadır. Tüm satış organizasyonumuzda da ayrıca çalışmalarımıza olumlu katkıları olan kişileri takdir etmek ve ödüllendirmek için muhtelif programlar vardır.

Üstün başarıyı değerlendirmek konusunda kararlıyız ve Allergan bu konuda çok sayıda ödüle sahiptir. Forbes ve Business Week dergileri, şirketimizi Amerika’nın en iyi yönetilen şirketleri arasında göstermiş ve Institutional Investor dergisi de, Allergan’ı “En Dostane Şirket” olarak seçmiştir.

Ayrıca, şirketimizin CEO’su David Pyott, Institutional Investor, Orange County Business Journal ve The Sunday Times gibi kuruluşlardan coşkulu övgüler almıştır.

ALLERGAN TÜRKIYE

Bilim Sok No:5 Sun Plaza Kat:23 

Maslak-Sariver 34398

Istanbul

Telephone: +90 212 365 5000

Fax: +90 212 328 3614 / +90 212 290 7211

E-mail: web-tr@allergan.com