Neleri Tedavi Ediyoruz

Allergan’da, tüm dünyadaki hastaların yaşamlarını iyileştiren yeniliklerimizle gurur duyuyoruz. A.B.D.’nin Batı Kıyısındaki (Irvine, CA) en büyük ilaç araştırma tesisinin yanı sıra Allergan; İrlanda, Fransa ve Japonya’da da AR-GE merkezlerine sahiptir.

Allergan ürün portföyü, dünyadaki en hünerli ilaçları, cihazları ve prosedürleri kapsamaktadır. Bu ürünler, farklı bir ihtiyaç grubunu karşılamak için çeşitli özel ürün alanlarında tıp uzmanlarının ve hastalarının seçeneklerini güçlendirmektedir.

Glokom, Retinal rahatsızlıklar ve göz kuruluğu gibi göz hastalıkları, her yıl milyonlarca kişinin görüşünü etkilemektedir. Servikal distoni, inme sonrası el ve parmak spastisitesi, kronik migren gibi nörolojik bozukluklar, işlevleri azaltabilir ve bu rahatsızlıklara sahip kişilerin günlük hayatlarını daraltabilir ve kısıtlayabilir. Ürünlerimizin ve tıbbi cihazlarımızın birçoğu, hastaların yaşam kalitesini etkileyen ve üstesinden gelmeye odaklandığımız tedavi zorluklarını iyileştirmeyi hedeflemektedir.

Terapötik başlangıç noktamızdan yola çıkarak, yaşlanma karşıtı ve göğüs estetiği alanlarında hastaların özgün ihtiyaçlarını karşılamada da lider konuma geldik. Lider medikal estetik portföyümüz, bilimin ve estetiğin birleştiği noktada endüstrinin en kapsamlı ve bilimsel estetik ürün seçeneklerini sunmaktadır. Bu yöntemleri isteyen her bir kişi, bunu oldukça kişisel nedenler için ve kendi tedavi hedefleri ile yapmaktadır. Allergan, bu hastaların ihtiyaçlarına karşılık sunulacak ürünlerin geliştirilmesine ve yenilenmesine kendini adamıştır.

UK/0319/2011

ALLERGAN TÜRKIYE

Bilim Sok No:5 Sun Plaza Kat:23 

Maslak-Sariver 34398

Istanbul

Telephone: +90 212 365 5000

Fax: +90 212 328 3614 / +90 212 290 7211

E-mail: web-tr@allergan.com