Bize Ulaşın

Allergan Türkiye Ofisi

Allergan İlaçları Tic. A.Ş.
Barbaros Mah. Begonya Sk.
Nidakule Ataşehir Batı Blok
No: 1 İç Kapı No: 41
34746 Ataşehir / İstanbul
Telephone: 0216 512 22 00
E-mail: web-tr@allergan.com

Yan Etki/Advers Olay Bildirimleri

Ürünlerimiz ile ilgili yan etki / advers reaksiyon bildirimleriniz için, Allergan Farmakovijilans bölümümüze Safety.Turkey@abbvie.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Kalite Şikayetleri

İlaç sınıfındaki ürünlerimiz ile ilgili kalite şikayeti bildirimleriniz için Allergan Kalite Güvence bölümümüze kalite.turkey@allergan.com e-posta adresinden veya mesai saatleri içerisinde 0216 512 22 28 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Tıbbi Cihaz sınıfındaki ürünlerimiz ile ilgili şikayet bildirimleriniz için Allergan Ürün Gözetimi bölümümüze ProductSurveillance_Turkey@abbvie.com e-posta adresinden veya mesai saatleri içerisinde 0531 696 58 63 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Medikal Bilgi Talepleri

Medikal bilgi talebiniz için Allergan Medikal Bilgi Ofisimize medinfo.turkey@abbvie.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Açıklamalar

  • Yan etki/advers reaksiyona ilişkin yapılan bildirimler, ilaç güvenliği ile ilgili yasal zorunlulukların karşılanması amacıyla toplanmaktadır.
  • Yan etki/advers reaksiyon veya ürün kalite şikayetleri ile ilgili bildirimlerin takibi sırasında, daha fazla bilgi edinebilmek amacıyla vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizi kullanılarak size geri dönüş yapılabilir.
  • Sağlık mesleği mensupları (doktor, eczacı ve diş hekimi) dışındaki kişilerle paylaşılabilecek bilgiler, Sağlık Bakanlığı mevzuatı ve Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği kuralları ile tanımlanmıştır. Medikal bilgi talepleri bu sınırlar içerisinde sağlanabilmekte, bunun dışındaki talepler için hastalar hekimlerine yönlendirilmektedir.

Yasal Uyarı

Tüm kullanıcı bilgileri gizli olup, yasal olarak bildirilmesi gereken kurumlar hariç hiçbir kişi ya da kuruluş ile paylaşılamaz.

Paylaştığınız bilgiler Allergan Gizlilik Politikası’na uygun şekilde işlem görecektir.

Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Talepler

Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11. Maddesi uyarınca kişisel verilerinize ilişkin olarak sahip olduğunuz haklarınıza dair taleplerinizi, Kişisel Veri Sahibi Başvuru Formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Kişisel Veri Sahibi Başvuru Formuna ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz. Taleplerinizi yazılı olarak Barbaros Mah. Begonya Sk. Nidakule Ataşehir Batı Blok No: 1 İç Kapı No:41 34746 Ataşehir/İstanbul adresine gönderebilir veya kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da tarafınızca bize daha önce bildirmiş bulunduğunuz ve sistemimizde bulunan kayıtlı e-posta adresinizi kullanmak suretiyle kisiselveriler@allergan.com adresine iletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz