Bize Ulaşın

Allergan Türkiye Ofisi

Allergan İlaçları Tic. A.Ş.
Dereboyu Cad. Bilim Sok. No:5
Sun Plaza Kat:23
34398 Maslak-Sarıyer / İstanbul
Telephone: +90 212 365 5000
Fax: +90 212 328 3614
E-mail: web-tr@allergan.com

Yan Etki Bildirimleri

Ürünlerimiz ile ilgili yan etki / advers reaksiyon bildirimleriniz için, Allergan İlaç Güvenliliği bölümümüze Safety.Turkey@allergan.com e-posta adresinden veya acil durumlarda 0212 365 5000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ürün Kalite Şikayetleri

Ürünlerimiz ile ilgili kalite şikayeti bildirimleriniz için Allergan Kalite Güvence bölümümüze IB-Kalite.Turkey@allergan.com e-posta adresinden veya mesai saatleri içerisinde 0212 365 5000 (dahili 5053) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Medikal Bilgi Talepleri

Medikal bilgi talebiniz için Allergan Medikal bölümümüze medinfo.turkey@allergan.com eposta adresinden veya mesai saatleri içerisinde 0212 365 5000 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Açıklamalar

  • Yan etki/advers reaksiyona ilişkin yapılan bildirimler, ilaç güvenliği ile ilgili yasal zorunlulukların karşılanması amacıyla toplanmaktadır.
  • Yan etki/advers reaksiyon veya ürün kalite şikayetleri ile ilgili bildirimlerin takibi sırasında, daha fazla bilgi edinebilmek amacıyla vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizi kullanılarak size geri dönüş yapılabilir.
  • Sağlık mesleği mensupları (doktor, eczacı ve diş hekimi) dışındaki kişilerle paylaşılabilecek bilgiler, Sağlık Bakanlığı mevzuatı ve Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği kuralları ile tanımlanmıştır. Medikal bilgi talepleri bu sınırlar içerisinde sağlanabilmekte, bunun dışındaki talepler için hastalar hekimlerine yönlendirilmektedir.

Yasal Uyarı

Tüm kullanıcı bilgileri gizli olup, yasal olarak bildirilmesi gereken kurumlar hariç hiçbir kişi ya da kuruluş ile paylaşılamaz.

Paylaştığınız bilgiler Allergan Gizlilik Politikası’na uygun şekilde işlem görecektir.

Kişisel Verilerin Korunmasına İlişkin Talepler

Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 11. Maddesi uyarınca kişisel verilerinize ilişkin olarak sahip olduğunuz haklarınıza dair taleplerinizi, Kişisel Veri Sahibi Başvuru Formunu doldurarak bize iletebilirsiniz. Kişisel Veri Sahibi Başvuru Formuna ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz. Taleplerinizi yazılı olarak Dereboyu Cad. Bilim Sok. No:5. Sun Plaza Kat:23 34398 Maslak-Sarıyer/İstanbul adresine gönderebilir veya kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da tarafınızca bize daha önce bildirmiş bulunduğunuz ve sistemimizde bulunan kayıtlı e-posta adresinizi kullanmak suretiyle kisiselveriler@allergan.com adresine iletebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz