Allergan'da Çalışmak

Yenilikçi ürünlerimizin ve öncüsü olduğumuz tedavi alanlarımızın arkasında fark yaratmaya kararlı olan insan gücümüz yatıyor. İlaç endüstrisinde Açık AR-GE modeli (Open Science) sayesinde Allergan ürünleri, hastaların tedavisinde ve yaşam kalitelerinde önemli  fark yaratmaktır.

Her geçen gün global olarak büyüyor ve portföyümüzü genişletiyoruz. Çalışanlarımız için dinamik bir kültür oluştururken gelecek için yeni  tedaviler ve çözümler geliştiriyoruz. Yarınların yeteneklerini aramıza katarak, yarınların gelişen iş fırsatlarını yakalıyoruz.

Tutkumuz, insanların daha iyi ve sağlıklı yaşamaları için ürünler sunmak ve organizasyonumuzu herkes tarafından tanınır hale getirmek.

Allergan’ın çalışma ortamı dinamik, sonuç odaklı ve  çalışana inisiyatif veren, heyecan verici ve eşsiz fırsatlar sunan bir ortamdır. Buradaki fırsatlar bireyleri gelişmeye, katkıda bulunmaya, yaratıcı olmaya ve üstün başarı göstermeye teşvik eder. Çalışanlarımız yeni fikirleri takip etmekte, yeni sorumluluklar almakta ve zorluklarla başa çıkma konusunda farklılık yaratmakta özgürdürler. Yeni fikirleri destekler ve güçlendiririz. Çalışanlarımızın şirketimizin başarısına olan katkıları takdir edilir ve ödüllendirilir. Tüm çalışanlarımızın kariyerlerini daha yukarıya taşımaları için gerekli kaynak ve destek sağlanır. Fonksiyonlar arası gönüllü projelerle size mevcut rolünüzün bir adım ötesine geçme ve yeteneklerinize yenilerini ekleme imkanı sağlanır.

Yetenekli çalışanların bünyemizde toplamak ve birlikte çalışmak konusunda oldukça kararlıyız. Çalışanlarına şirket içerisinde kendilerini geliştirmelerine dair fırsatlar sunan, dinamik ve çalışan bağlılığı yüksek kültürümüzle gurur duyuyoruz.

Allergan’da çalışanlarımız bizim için birer değerdir. Çeşitliliğin ve kaynakların yüksek oranda bulunduğu firmamızın diğer çok uluslu global ilaç firmalarından farkı bürokrasimizin olmamasıdır. Oldukça şeffaf iletişimin olduğu şirketimizde, tüm çalışanlar birbirlerine ve tüm yöneticilere kolayca ulaşabilir ve iyi bir fikri ileriye taşımak için gereken kararları hızla alıp uygulayabilirler. İşte tüm bu unsurlar, Allergan’da çalışmaktan neden mutlu olacağınızın sebepleri arasındadır.

Açık pozisyonlarımız “Kariyer Fırsatları” sayfasında yayınlanmaktadır.