Allergan'da Çalışmak

Allergan’ın dinamik, heyecan verici ve eşsiz fırsatlar sunan çalışma ortamı, bireylerin gelişimlerine katkıda bulunur, onları yaratıcı olmaya ve üstün başarı göstermeye teşvik eder.

Biz Allergan’da; daha iyi bir gelecek için inisiyatif alıyor, yeni fırsatları keşfeder, hızla hayata geçiriyoruz, hastalarımızın ihtiyaçlarına öncelik verir, en iyi fikirleri tutkuyla destekliyoruz, her gün bir fark yaratmak için çalışıyor, değişime hızla uyum sağlıyoruz, müşterilerimiz ve hastalarımız arasında köprüler kuruyor ve her koşulda en iyi sonuca odaklanıyoruz.

Sahiplenici davranan, limitsiz & bütünsel bir bakış açısına ve stratejik öngörüye sahip, cesaretli, mükemmellik odaklı, insanlar üzerinde etki bırakan, sorgulayıcı, iyimser, ilham verici, açık ve özgün çalışanları bünyemize katmak ve onlarla birlikte çalışmak konusunda oldukça kararlı davranıyoruz. 

Çalışanlarına şirket içerisinde kendilerini geliştirmeleri için fırsatlar sunan, dinamik, yenilikçi ve çalışan bağlılığı yüksek kültürümüzle gurur duyuyoruz.

Allergan’da, çalışanlarımız bizim için birer değerdir. Çeşitliliğin ve kaynakların yüksek oranda bulunduğu firmamızın diğer çok uluslu global ilaç firmalarından farkı şeffaf bir iletişim ortamının olmasıdır. Şirketimizde, tüm çalışanlar iyi bir fikri ileriye taşımak için gereken kararları hızla alıp uygulayabiliyorlar. 

İşte tüm bu unsurlar, Allergan’da çalışmaktan neden mutlu olacağınızın sebepleri arasındadır.